Meowstic (Dişi)
#678 (Kalos)
Meowstic (Dişi) için en iyi hamle kombinasyonu
Spor salonlarındaki Pokémon'lara saldırırken Meowstic (Dişi) için en iyi saldırılar Kafa Karışıklığı ve Psişik. Bu saldırı kombinasyonu en yüksek toplam DPS değerine sahiptir. Eğitmen maçlarında tur başına en çok hasarı Kafa Karışıklığı ve Gölge Topu verir.
Saldırı
Savunma
Eğitmen maçları
Evrim
Espurr ailesinde 3 Pokémon var. Espurr (50 şeker) evrimleşince Meowstic (Dişi) olur.
- Dişi Espurr evrimleşince Meowstic (Dişi) olur.
- Erkek Espurr evrimleşince Meowstic (Erkek) olur.
Formlar
Meowstic için 2 farklı form var:
Oyun görselleri
Meowstic (Dişi); parlak versiyonu sağda. Parlak bir tane yakalama şansı çok düşüktür.
Özet
Meowstic (Dişi), Espurr evrimleşince ortaya çıkan, Psişik türünde bir Pokémon. Zayıf olduğu saldırı türleri: Böcek, Hayalet ve Karanlık. Meowstic için en güçlü hamle kombinasyonu Kafa Karışıklığı ve Psişik; maksimum DG değeri ise 2.401.
Hakkında
"Tehlikedeyken kulaklarını kaldırır ve 10 tonluk bir kamyonu toz haline getirmeye yetecek psişik gücü serbest bırakır."
Saldırılar ve hamle kombinasyonları
Tüm saldırılar
| Hızlı saldırı | Hasar | DPS |
|---|---|---|
| Kafa Karışıklığı | 19 | 15.2 |
| Çekici | 20 | 13.3 |
| Büyülü Yaprak | 17 | 11.3 |
| Güçlü saldırı | Hasar | Enerji | DPE |
|---|---|---|---|
| Psişik | 95 | 2 | 2.28 |
| Gölge Topu | 100 | 2 | 2 |
| Enerji Topu | 90 | 2 | 1.8 |
Yeşil renkle vurgulanan saldırılar Aynı Tür Saldırı Bonusu (STAB) sayesinde %20 daha fazla hasar verir.
Tüm hamle kombinasyonları
| Hızlı saldırı | Güçlü saldırı | DPS | Göreli |
|---|---|---|---|
|
Kafa Karışıklığı
15.2 DPS
|
Psişik
38 DPS
|
9.6 | 100% |
|
Büyülü Yaprak
11.3 DPS
|
Psişik
38 DPS
|
9.1 | 95% |
|
Kafa Karışıklığı
15.2 DPS
|
Gölge Topu
33.3 DPS
|
8.9 | 93% |
|
Çekici
13.3 DPS
|
Psişik
38 DPS
|
8.6 | 90% |
|
Büyülü Yaprak
11.3 DPS
|
Gölge Topu
33.3 DPS
|
8.3 | 87% |
|
Çekici
13.3 DPS
|
Gölge Topu
33.3 DPS
|
8 | 84% |
|
Kafa Karışıklığı
15.2 DPS
|
Enerji Topu
22.5 DPS
|
7.5 | 79% |
|
Çekici
13.3 DPS
|
Enerji Topu
22.5 DPS
|
6.9 | 72% |
|
Büyülü Yaprak
11.3 DPS
|
Enerji Topu
22.5 DPS
|
6.9 | 72% |
Counter'lar ve akınlar
Meowstic (Dişi) için en iyi counter'lar hangileri?
Meowstic (Dişi), Böcek, Hayalet ve Karanlık saldırılarına karşı zayıf.
Meowstic (Dişi) için en iyi counter, Yala ve Gölge Topu saldırılarıyla Mega Gengar; ardından Necrozma (Şafak Kanat), Mega Chandelure ve Mega Beedrill geliyor.
Meowstic (Dişi) için en iyi counter'lar; her Pokémon'un ve hamle kombinasyonunun ona verdiği hasara göre sıralanır. Kendi Pokémon'larınızın nasıl bir performans gösterdiğini görmek için listeyi filtreleyin.
| Pokémon | Hamle kombinasyonu | Etkili hasar |
|---|---|---|
| Mega Gengar | 100% | |
| Necrozma (Şafak Kanat) | 99% | |
| Necrozma (Şafak Kanat) | 99% | |
| Mega Gengar | 96% | |
| Mega Gengar | 96% | |
| Mega Gengar | 95% | |
| Mega Chandelure | 95% | |
| Mega Beedrill | 95% | |
| Mega Absol | 93% | |
| Mega Beedrill | 92% |
Bu saldırılar, tür avantajları/dezavantajları ve STAB hesaba katılarak hesaplanır. Daha fazla bilgi için tıklayın »
İstatistikler ve IV'ler
Temel istatistikler
| Saldırı |
|
166 |
| Savunma |
|
167 |
| Dayanıklılık |
|
179 |
Maksimum SP
| Seviye 40 | 153 |
Boyut
| Boy | 0,6 m |
| Ağırlık | 8,5 kg |
Diğer
| Temel yakalama oranı | 0% |
| Temel kaçma oranı | 0% |
| Dost yürüme mesafesi | 3 km |
Maksimum DG
|
Seviye 15 Araştırma karşılaşmaları |
910 |
|
Seviye 20 Maks. yumurta / akın |
1.213 |
|
Seviye 30 Maks. doğada |
1.820 |
|
Seviye 40 |
2.124 |
|
Seviye 50 |
2.401 |
Hava durumu desteğiyle maksimum DG
| Seviye 25 (akınlar) | 1.517 |
| Seviye 35 (doğada) | 1.972 |


